Resulatat Hadarstafetten 26. April 2008:

1) Brandal skule/friskule A 6.20
- Matias Olander Brandal
Brynjar Eilertsen
Jacob Statius Almli
Jon Andre Skarshaug
Ludvig Rasmussen Jøsok
Elise Mork

2) Hareid Skule H 6.22
- Simon H. Grimstad
Gustav Kløvning
Kristen Røssevold
William S. Johnsen
Oda Djupvik
Vetle Rasmussen

3) Bigset Skule A 6.26
- Andreas Ouren
Julie Kristin Kvalsund
Artur Gjerde
Oline Bjåstad Nesset
Fredrik Lonbakken
Susannah Tioba Pokolo

4) Hjørungavåg skule 6.35
- Sigvald Andre H. Bjåstad
Jacob Jøsok
Elliot H. Vasstrand
Joakim Warholm
Malene Liavåg
Thea Myrvold

5) Brandal skule/friskule C
- Jørgen Tranvåg Brandal 6.36
Oskar Martin Naustenget
Christine Brandal
Martinus Almli
Tor Hennum
Eskil Lyngstad

6) Bigset Skule B 6,53
- Chetnarong Bunyaem
Martine Dyrhol Abrahamsen
Therese Holstad
Peter Grimstad Ulstein
Regine Overvåg
Sharon Brandal

7) Brandal skule/friskule B 7,17
- Aasmund Egge Brandal
Rakel Brandal
Kamilla Naustenget
Jørund Sivertsen Skarbakk
Mareno Fjelle
Martine Leine Rafteseth

8) Brandal skule/friskule D 7,18
- Ole Monrad Alme
Robert Alme
Tuva Eilertsen
August Brandal
Karl Erik Egge Brandal
Olea Naustenget

9) Hareid skule G 7,51
- Ole Bjørn Rise
Karoline Gjerde
Adrian Indreflø
Andreas Rise
William V. Bigset
Nathaniel Brekke

10) Hareid Skule E 7,54
- Yarlin
Severine Pettersen
Ida Marie Bakken
Even Årskog Bjåstad
Sebastian Gjerde
Daniel Breivik

11) Hareid skule B 8,31
- Omar
Audun Elvanes
Sofia Fredrikson
Simon G. Tonev
Thiviya
Olivia Røyset

12) Hareid Skule A 8,37
- Michal
Tomas Marcus Welle
Peter Løvoll
Santhos
Gaaya
Kornelia Krokeide

13) Hareid Skule D 8,46
- Patrick Peterson
Filip Andreas Varhaug
Sofie G. Tonev.
Aurora Kjellevold
Ragnhild Holstad
Andreas Lucas Grimstad

14) Hareid skule F 8,53
- Jørgen Bjelland
Rahma
Sandra Valkve
Karen Hovlid
Sofie S. Ringstad
Anna C. Brandal

15) Hareid skule C 8,56
- Olav Mathias Eimhjellen
Anne-Liv Holstad
Oliver Høybakk
Håvard Mork Breivik
Sander Korsnes
Ingeborg Hasund

JENTER KLUBBLAG:

1) Dimna B 5,38
- Ingeborg Ellingsen
Ingunn Ertesvåg
Amalie Lauvås
Andrine Haga
Tonje Sunde
Marte Barstad

2) Hareid IL 5,43
- Maria Rise
Olaug Trovåg
Thea Myrvold
Iselin Grimstad Selvåg
Anna Håbakk Djupvik
Kaviya Selvamanickam

3) Ørsta IL 5,48
- Vilde Vartdal Halse
Synnøve Madsen Stokke
Lenita Follestad Sætre
Åshild Opsal
Ingvild Øye
Aurora Nordang

4) Dimna A 5,50
- Katrina Kristoffersen
Anna Brandal
Marte Holm
Elisabeth Grimstad
Camilla Nesset
Anna Hatløy

GUTAR KLUBBLAG

1) Hareid IL A 4,46 (løyperekord)
Joacim Pedersen
Nils Erik Engen
Mathias Grimstad
Kristoffer Hasfjord
Ådne Andersen
Martin Mork Breivik

2) Dimna IL B 4,48
- Hallbjørn Hasund Thorseth
Karsten Warholm
Kjetil Knotten
Joakim Gustavsen
Henrik Overvåg
Tobias Våge

3) Hareid IL B 5,28
- Andreas Fure
Ludvig Rasmussen
Sondre Nesset Grimstad
Erlend Nydal
Håkon O. Trovåg
Simon Grimstad

4) Dimna IL A 5,50
- Adrian Vedde
Nikolas R. Masters
Stian Bergseth
Luka O. Sauto
Simen B. Fugledal
Marius Brekke

KVINNER SENIOR

1) Dimna IL 8,56
- Renate Grimstad
Maria Ringstad
Maria Vattøy
Marthe Mjøen Berg
Kamilla Sporsheim
Janita S. Heimland

2) Hareid 9,06
- Aurora Topphol Midtflø
Oda Renate Topphol Midtflø
Jeanette Bigset
Malin Kaldhol
Christina Kaldhol
Ingvild Grimstad Selvåg

3) Ørsta IL 9,41
- Aina Opsal Bakke
Bente Jorunn Håvoll
Monica Iren Solvang
Malene Aambakk
Maren Nordang
Kristine Trettø

MENN SENIOR

1) Valder 7,10 (ny løyperekord)
- David Molnes
Torstein Harnes
Markus Megrunnd
Jan-Erik Fylling
Nokolai Melseth Flaaen
Jens Peter Fylling

2) Hareid IL 7,13
- Birger Topphol,
Jan Kristian Korsnes,
Odd Elvanes,
Ørjan Engen Grimstad,
Bendik Elvanes
Ruben Kenneth Brandal

3) Dimna 7,32
- Øyvind Brandal
Martin Haddal Sæther
Anders Odden Pedersen
Martin Velsvik
Brage Dimmen
Espen Velsvik

OPEN KLASSE

1) Ålesund running team 8,29
- Anders Nedregård
Svein Oskar Nedregår
Kristian Nedregård
Torvald Jakobsen
Kristine Olsen
Elisabeth Arnes

2) Vi tok utfordringa IL 8,35
- Ørjan Holstad
Magne Møgster
Per Johan Brandal
Ole Kristian Liaset
Eirik Rise
Remi Kvalsvik

BEDRIFTSKAMPEN

1) Hareid Elektriske AS 8,27
- Martin Ingjerd
Tadek Sawa
Kevin Seljeseth
Ronald Korsnes
Ingar R Liaset
John Magne Gjerde

2) Rise Bygg 8,50
- Even Rise
Jostein Gotten
Marius Hovden
Andreas Stamnes
Eirik Rise
Kjell Magne Rise

3) UVS damer 12,20
- Arlen Rønning Eid
Sølvi Løvøy
Hege Holstad
Siv Midtlien
Kristin Overvåg
Karen Topphol

SPRINTKAMPEN, 40 meter, vinnarar:

Kvinner: Aurora Topphol Midtflø 6.05
Menn: Sigvald Haddal Bjåstad 6.19

GATELØP, utan tidtaking, vinnarar:

1. klasse: Jon Arne Riise Apelseth
2. klasse: Håkon Grimstad Thormodsæter
3. klasse: Simon Holstad Grimstad
4. klasse: Oskar Kristoffersen
5. klasse: Joakim Sundgot Gustavsen
6. klasse: Mathias Holstad Grimstad
7. klasse: Tonje Sunde