RESULTATLISTE DIMNALEIKANE 2001

Høddvoll Stadion 13. mai  -  Arrangør Dimna IL

 

Lengde Jenter Rekrutt:                  

1. Torild Haugen Øye Norangsdal IL                                                  3.35

2. Siri Bjørdalsbakke Mo  Ørsta IL                                                    3.33    

3. Malene Hatløy  IL Hødd                                                                3.19

4. Maren Moldskred  IL Hødd                                                           3.07

5. Janne Birthe Strand  IL Hødd                                                         3.05

6. Karianne Skotte  Sykkylven IL                                                       1.69

 

Lengde Gutar Rekrutt:

1. Thomas Aure  Sykkylven IL                                                           3.67

2. Jørund Johansen  IL Hødd                                                              3.39

3. Kristoffer Sætrenes  Bergsøy IL                                                     3.24

4. Terje Aahjem  Åheim IL                                                                 3.14

5. Eivind Hesselberg  IL Valder                                                          3.12

6. Jahn Egil Skotte  Sykkylven IL                                                        3.10

7. Ola Kjempehol  Sykkylven IL                                             2.78

7. Mats Thorseth Sanne  IL Hødd                                                       2.78

9. Kjetil Gurskevik Knotten  Dimna IL                                                2.40

 

Lengde Gutar 11 år:

1. Henrik Roppen  IL Hødd                                                                3.78

2. Arve Elveseter  Bergsøy IL                                                             3.60

3. Kjetil Westerås  Åheim IL                                                               3.56

4. Ørjan Røyset  Hareid IL                                                                 3.55

5. Kai-Robin Hellebust  Åheim IL                                                       3.48

6. Eirik Brautaset  IL Hødd                                                                 3.46

7. Aron Kobbenes  Bergsøy IL                                                           3.34

8. Fredik Grebstad  Sykkylven IL                                                       3.34

9. Øystein Dimitri Urke  Norangsdal IL                                               3.26

10. Robert Eide Grismo  Sykkylven IL                                                2.94

11. Bjørnar S. Gjerde  IL Hødd                                                          2.85

12. Simen Kjemphol  Sykkylven IL                                                     2.69

 

Lengde Gutar 12:

1. Vegard Fjørtoft  IL Hødd                                                               4.45

2. Jan Erik Fylling  Valder IL                                                               4.19

3. Gaute Indresøvde  Larsnes IL                                                         3.84

4. Vegard Bakken  IL Hødd                                                               3.65

5. Ole-Andrè Skotte  Sykkylven IL                                                     3.54

6. Lars Nicolai Urke  Norangsdal IL                                                   3.48

7. Fredrikk Ryslett  Vartdal TIL                                                          3.45

 

Lengde Gutar 13 år:                                                                        (Fra planke)

1. Lars Kåre Ulstein  IL Hødd                                                            4.13

2. Daniel Hasund  Hareid IL                                                                3.92

3. Øyvind Opsal Bakke  Ørsta IL                                                       3.88

4. Terje Haugen Lye  Norangsdal IL                                                   3.73

5. Håkon Mjønes  IL Hødd                                                                3.71

6. Christian Bringsvor  Larsnes IL                                                       3.58

7. Andreas Aure  Sykkylven IL                                                           3.25

8. Andreas Bøe  Sykkylven IL                                                            3.14

9. Bjørn Sverre Juliussen  Hareid IL                                                    3.12

10. Oddbjørn Hovden  Hareid IL                                                        2.81

 

Lengde Gutar 14 år:                                                                        (Fra planke)

1. Oddbjørn Molvik  Larsnes IL                                                         5.05

2. Aleksander M. Strand  IL Hødd                                                     4.75

3. Arve Nedreberg  Bergsøy IL                                                          4.62

4. Eirik Farstad Therkildsen  Valder IL                                                4.43

5. Kim Sund  Valder IL                                                                      4.27

6. Tor Ove Brekke  Bergsøy IL                                                          4.13

7. Daniel Strand  IL Hødd                                                                   3.83

 

Lengde Gutar 17 år:

1. Vebjørn Jacobsen  ÅFIK                                                                6.01

 

Lengde Jenter 11 år:

1. Rebekka Sætre  Vartdal TIL                                                           3.97

2. Malin Overå  ÅFIK                                                                        3.54

3. Inghild Sætre  Vartdal TIL                                                              3.37

4. Amalie Hasund  Dimna IL                                                               3.37

5. Astri Louise Nevstad  Dimna IL                                                      3.25

6. Stine Gøsdal Sætre  Vartdal TIL                                                     2.97

7. Eirin Nedreberg  Bergsøy IL                                                           2.91

8. Maria Nupen  Larsnes IL                                                                2.59

9. Mirjam Kvalsvik  Bergsøy IL                                                          2.42

 

Lengde Jenter 12 år:

1. Kristin Bøkestad  Vartdal TIL                                                         4.37

2. Eirin Sunde  ÅFIK                                                                          4.23

3. Kamilla Sporsheim  Dimna IL                                                          4.00

4. Anette Farstad Therkildsen  Valder IL                                             3.93

5. Nina Ertesvåg  IL Hødd                                                                  3.88

6. Kristine Garshol  Dimna IL                                                              3.82

7. Camilla Anett Solheim  IL Hødd                                                      3.78

8. Stine Skogen  Dimna IL                                                                  3.58

9. Janita S. Heimland  Dimna IL                                                          3.50

10. Ingvil Berge  ÅFIK                                                                       3.45

11. Malin Sanne  IL Hødd                                                                  3.22

12. Maren Pedersen  Hareid IL                                                           3.07

13. Ann Helen Garshol  Dimna IL                                                       2.47

 

Lengde Jenter 13 år:                                                                       (Fra planke)

1. Kristianne Opsal Marøy  Ørsta IL                                                   4.43

2. Ida Marlen Kjøde  Hareid IL                                                          4.38

3. Line Hesselberg  Valder IL                                                             4.35

4. Kine Hoem  ÅFIK                                                                          4.34

5. Kamilla Sandvik Volle  Vartdal TIL                                                 4.11

6. Kristina Øien Sæverud  Hareid IL                                                   4.11

7. Mirjam Knutsen  Dimna IL                                                              3.95

8. Charlotte Roth  Vartdal TIL                                                            3.87

9. Karoline Opsal Marøy  Ørsta IL                                                     3.75

10. Camilla Tømmerdal  ÅFIK                                                            3.71

 

Lengde Jenter 14 år:                                                                       (Fra planke)

1. Tone Bjørdalsbakke Mo  Ørsta IL                                                  4.76

2. Lene Omenås  ÅFIK                                                                      4.67

3. Christina Solvåg  Dimna IL                                                              3.78

 

Lengde Jenter 16 år:

1. Ingvild Selvåg  Hareid IL                                                                 4.82

2. Silje Kristin Nilsen  Ørsta IL                                                           4.37

 

 

60 meter Jenter Rekrutt:                                                                (ugyldig medvind)

1. Torild Haugen Øye  Norangsdal IL                                                 9.76

2. Malene Hatløy  IL Hødd                                                                 10.16

3. Janne Birthe Strand  IL Hødd                                                          10.28

4. Maren Moldskred                                                                           10.35

5. Siri Bjørdalsbakke Mo  Ørsta IL                                                     10.69

6. Karianne Skotte  Sykkylven IL                                                       12.49

 

60 meter Gutar Rekrutt:                                                                 (ugyldig medvind)

1. Thomas Aure  Sykkylven IL                                                            9.73

2. Jørund Johansen  IL Hødd                                                              9.79

3. Kristoffer Sætrenes  Bergsøy IL                                                      10.23

4. Terje Aahjem  Åheim IL                                                                 10.48

5. Jahn Egil Skotte  Sykkylven IL                                                        11.00

6. Eivind Hesselberg  Valder IL                                                           11.11

7. Ola Kjempehol  Sykkylven IL                                                         11.79

8. Mats Thorseth  Sanne  IL Hødd                                                      11.84

9. Kjetil G. Knotten  Dimna IL                                                            12.75

 

60 meter Jenter 11 år:                                                                     (ugyldig medvind)

1. Malin Overå  ÅFIK                                                                        9.55

2. Rebekka Sætre  Vartdal TIL                                                           9,57

3. Amalie Hasund  Dimna IL                                                               10.01

4. Inghild Sætre  Vardal TIL                                                               10.61

5. Astri Louise Nevstad  Dimna IL                                                      10.66

6. Stine Gjøsdal Sætre  Vartdal TIL                                                    10.79

7. Eivin Nedreberg  Bergsøy IL                                                           10.92

8. Maria Nupen  Larsnes IL                                                                10.96

9. Solveig Bringsvor  Larsnes IL                                                          10.99

10. Mariam Kvalsvik  Bergsøy IL                                                       11.92

 

60 meter Jenter 12 år:                                                                     (ugyldig medvind)

1. Eirin Sunde  ÅFIK                                                                          8.9

2. Nina Ertesvåg  IL Hødd                                                                  9.0

2. Kristin Bøkestad  Vartdal TIL                                                         9.0

2. Malin Sanne  IL Hødd                                                                    9.0

5. Kamilla Sporsheim  Dimna IL                                                          9.3

6. Anette Farstad Therkildsen  Valder IL                                             9.3

7. Camilla Anett Solheim  IL Hødd                                                      9.5

8. Ingvil Berge  ÅFIK                                                                         9.5

9. Stine Skogen  Dimna IL                                                                  9.9

10. Maren Pedersen  Hareid IL                                                           10.0

11. Kristine Garshol  Dimna IL                                                            10.1

12. Janita S. Heimland  Dimna IL                                                        10.3

 

60 meter Jenter 13 år:                                                                     (ugyldig medvind)

1. Ida Marlen Kjøde  Hareid IL                                                          8.65

2. Birgitte Røyset Bakken  Hareid IL                                                   8.66

3. Kamilla Sandvik Volle  Vartdal TIL                                                 8.72

4. Heidi Folkestad  ÅFIK                                                                   8.76

5. Kine Hoem  ÅFIK                                                                          8.79

6. Kristianne Opsal Marøy  Ørsta IL                                                   8.87

7. Line Hesselberg  Valder IL                                                             8.97

8. Charlotte Roth  Vartdal TIL                                                            9.09

9. Mirjam Knutsen  Dimna IL                                                              9.16

10. Camilla Tømmerdal  ÅFIK                                                            9.82

 

60 meter Jenter 14 år:                                                                     (ugyldig medvind)

1. Lene Omenås  ÅFIK                                                                      8.62

2. Tone Bjørdalsbakke Mo  Ørsta IL                                                  8.69

3. Christina Solvåg  Dimna IL                                                              8.85

 

60 meter Gutar 11 år:                                                                      (ugyldig medvind)

1. Kjetil Westerås  Åheim IL                                                               9.67

2. Kai-Robin Hellebust  Åheim IL                                                       9.83

3. Eirik Brautaseth  IL Hødd                                                               9.89

4. Henrik Roppen  IL Hødd                                                                10.04

5. Bård Ulstein  Hareid IL                                                                   10.24

6. Moritz Bjørneseth  Vartdal TIL                                                       10.25

7. Aron Kobbenes  Bergsøy IL                                                           10.45

8. Robert Eide Grimsmo  Sykkylven IL                                               10.60

9. Øystein Dimitri Urke  Norangsdal IL                                               10.63

10. Fredrik Grebstad  Sykkylven IL                                                    10.65

11. Simen Kjemphol  Sykkylven IL                                                     11.84

 

60 meter Gutar 12 år:                                                                      (ugyldig medvind)

1. Vegard Fjørtoft  IL Hødd                                                               8.59

2. Jan Erik Fylling  Valder IL                                                               9.00

3. Martin Ingjerd  IL Hødd                                                                 9.40

4. Gaute Indresøvde  Larsnes IL                                                         9.50

5. Svein Borge Hofset  ÅFIK                                                              9.57

6. Fredrikk Ryslett  Vartdal TIL                                                          10.00

7. Ole Andrè Skotte  Sykkylven IL                                                     10.07

8. Lars Nicolai Urke  Norangsdal IL                                                   10.13

 

60 meter Gutar 13 år:                                                                      (ugyldig medvind)

1. Magnus Giske Snipsøyr  Hareid IL                                                  8.06

2. Torbjørn Kleiven  IL Hødd                                                             9.05

3. Terje Haugen Øye  Norangsdal IL                                                  9.34

4. Øyvind Opsal Bakke  Ørsta IL                                                       9.38

5. Håkon Mjønes  IL Hødd                                                                9.67

6. Johan Møgster  Hareid IL                                                               9.71

7. Daniel Hasund  Hareid IL                                                                9.73

8. Tore Grimstad  Hareid IL                                                                9.90

9. Oddbjørn Hovden Havåg  Hareid IL                                               10.09

10. Andreas S. Aure  Sykkylven IL                                                     10.47

 

 

60 meter gutar 14 år:                                                                       (ugyldig medvind)

1. Oddbjørn Molvik  Larsnes IL                                                         8.27

2. Aleksander M. Strand  IL Hødd                                                     8.37

3. Anders Furland  Sykkylven IL                                                         8.85

4. Kim Sund  IL Valder                                                                      8.98

5. Eirik Farstad Therkildsen  Valder IL                                                9.15

6. Thor Ove Brekke  Bergsøy IL                                                        9.36

 

100 meter Jenter 15 år:                                                                   (ugyldig medvind)

1. Kristine Helland  ÅFIK                                                                   13.93

2. Stine Fjørtoft  IL Hødd                                                                   14.13

 

100 meter Jenter 18 år:                                                                   (ugyldig medvind)

1. Louise Otterli  Bergsøy IL                                                               13.84

 

100 meter Kvinner Senior:                                                              (ugyldig medvind)

1. May Toril Olsen  Valder IL                                                             16.18

 

100 meter Jenter 16 år:                                                                   (ugyldig medvind)

1. Ingvild Selvåg  Hareid IL                                                                 13.47

2. Silje Kristin Nilsen  Ørsta IL                                                           13.83

 

100 meter Gutar 16 år:                                                                    (ugyldig medvind)

1. Audun Havnen  Bergsøy IL                                                             12.25

2. Eirik Botnen  IL Hødd                                                                    14.55

 

100 meter Gutar 17 år:                                                                    (ugyldig medvind)

1. Vebjørn Jacobsen  ÅFIK                                                                11.94

 

Kule Jenter 11 år:                                                                            2 kg.  

1. Malin Overå  ÅFIK                                                                        5.87

2. Eirin Nedreberg  Bergsøy IL                                                           5.30

 

Kule Jenter 12 år:                                                                            2 kg.

1. Kristin Bøkestad  Vartdal TIL                                                         8.34

2. Kristine Garshol  Dimna IL                                                              7.33

3. Eirin Sunde  ÅFIK                                                                          6.85

4. Ingvild Berge  ÅFIK                                                                       6.52

5. Ann Helen Gardshol  Dimna IL                                                       6.19

 

Kule Jenter 13 år:                                                                            3 kg.

1. Birgitte Røyset Bakken  Hareid IL                                                   9.39

2. Kamilla Sandvik Volle  Vartdal TIL                                                 7.28

3. Kine Hoem  ÅFIK                                                                          7.19

4. Kristianne Opsal Marøy  Ørsta IL                                                   7.13

5. Karoline Opsal Marøy  Ørsta IL                                                     6.75

6. Mirjam Knutsen  Dimna IL                                                              6.57

7. Heidi Folkestad  ÅFIK                                                                   6.35

 

Kule Jenter 14 år:                                                                            3 kg.

1. Inger Elin Moe Hjelle  Hareid IL                                                     8.79

2. Lene Omenås  ÅFIK                                                                      8.28

3. Tone Bjørdalsbakke  Ørsta IL                                                        8.20

4. Sara Lande Rise  Hareid IL                                                             8.11

5. Christina Solvåg  Dimna IL                                                              6.85

 

Kule jenter 15 år:                                                                             3 kg.
1. Stine Fjørtoft  IL Hødd                                                                   9.75

 

Kule Jenter 16 år:                                                                            4 kg.

1. Marte Overå  ÅFIK                                                                       8.01

2. Silje Kristin Nilsen  Ørsta IL                                                           7.36

 

Kule Kvinner Senior:                                                                       4 kg.

1. May Toril Olsen  Valder IL                                                             6.07

 

Kule Gutar 11 år:                                                                             2 kg.

1. Henrik Roppen  IL Hødd                                                                7.22

2. Kai Robin Hellebust  Åheim IL                                                        6.65

3. Ørjan Røyset  Hareid IL                                                                 6.39

4. Aron Kobbenes  Bergsøy IL                                                           6.20

5. Arve Elvesæter  Bergsøy IL                                                            6.17

6. Bjørnar S. Gjerde  IL Hødd                                                            6.17

7. Eirik Brautaset  IL Hødd                                                                 5.19

 

Kule Gutar 12 år:                                                                             2 kg.

1. Vegard Fjørtoft  IL Hødd                                                               11.30

2. Martin Ingjerd  IL Hødd                                                                 8.68

3. Ole Andrè Skotte  Sykkylven IL                                                     8.36

 

Kule Gutar 13 år:                                                                             3 kg.

1. Øyvind Opsal Bakke  Ørsta IL                                                       10.15

2. Lars Kåre Ulstein  IL Hødd                                                            8.78

3. Magnus Giske Snipsøyr  Hareid IL                                                  8.61

4. Terje Haugen Øye  Norangsdal IL                                                  7.86

5. Johan Møgster  Hareid IL                                                               7.56

6. Håkon Mjønes  IL Hødd                                                                6.31

7. Bjørn Sverre Juliussen  Hareid IL                                                    6.13

8. Oddbjørn Hovden Havåg  Hareid IL                                               5.78

 

Kule Gutar 14 år:                                                                             3 kg.

1. Arve Nedreberg  Bergsøy IL                                                          10.66

2. Aleksander M. Strand  IL Hødd                                                     10.18

3. Narve Roiha Sunde  ÅFIK                                                             9,91

4. Thor Ove Brekke  Bergsøy IL                                                        9.28

5. Daniel Strand  IL Hødd                                                                   8.14

 

800 meter gutar 11 år:

1. Bård Ulstein  Hareid IL                                                                   3.08.39

2. Robert Grimsmo  Sykkylven IL                                                       3.21.13

 

800 meter gutar 12 år:

1.Martin Ingjerd  IL Hødd                                                                  2.54.02

2. Lars Nicolai Urke  Norangsdal IL                                                   2.55.80

3. Svein Borge Hofset  ÅFIK                                                              3.02.58

 

800 meter gutar 13 år:

1. Torbjørn Kleiven  IL Hødd                                                             2.36.41

2. Lars Kåre Ulstein  IL Hødd                                                            2.37.90

3. Vegard Ulstein  IL Hødd                                                                 2.42.83

4. Andreas Bøe  Sykkylven IL                                                            3.00.27

 

 

800 meter gutar 14 år:

1. Arve Nedreberg  Bergsøy IL                                                          2.23.12

2. Henrik Bolstad Ranne  Hareid IL                                                    2.23.59

3. Anders Furland  Sykkylven IL                                                         2.31.12

4. Thor Ove Brekke  Bergsøy IL                                                        2.42.70

 

800 meter gutar 16 år:

1. Audun Havnen  Bergsøy IL                                                             2.15.55

2. Eirik Botnen  IL Hødd                                                                    2.39.85

 

800 meter Menn Senior:

1. Henning Kristiansen  Valder IL                                                        2.18.00

 

800 meter jenter 11 år:

1. Amalie Hasund  Dimna IL                                                               3.07.03

 

800 meter jenter 12 år:

1. Eirin Sunde  ÅFIK                                                                          2.51.46

2. Kamilla Sporsheim  Dimna IL                                                          2.53.22

3. Ingvil Berge  ÅFIK                                                                         3.01.85

 

800 meter jenter 13 år:

Heidi Folkestad  ÅFIK                                                                       2.47.29

 

800 meter jenter 14 år:

Sara Lande Rise  Hareid IL                                                                 2.33.26