Resultatliste Dimnaleikane 2000
Det tar noen sekunder å laste ned siden

18.06.2000 - Arrangør Dimna IL  
Høddvoll, Ulsteinvik  
Lengde gutar Rekrutt:    
1. Jørund Johansen IL Hødd

3.20

 
2. Henrik Roppen IL Hødd

3.10

 
3. Andreas Rasmussen IL Hødd

3.00

 
4. Robin Bergseth Vågeskar IL Hødd

2.16

 
     
60-meter gutar rekrutt:

vind -3,2

 
1. Henrik Roppen Il Hødd

10.50

 
2. Jørund Johansen Il Hødd

10.51

 
3. Andreas Rasmussen Il Hødd

10.76

 
4. Robin Bergseth Vågeskar

13.24

 
     
Lengde Jenter Rekrutt    
1.Siri Bjørdalsbakke Mo Ørsta

3,20

 
2.Astri Louise Nevstad Dimna Il

2.93

 
3.Renate Grimstad Dimna Il

2.80

 
4Maren Moldskred Il Hødd

2.70

 
5.Natalie Molskred Bergsøy Il

2.65

 
6.Eirin Nedreberg Bergsøy Il

2.65

 
7.Christina Frøystad Bergsøy Il

2.47

 
8.Miriam Kvalsvik Bergsøy Il

2.43

 
9.Marita Bergseth Vågeska Il Hødd

2.00

 
10.Mathea Paulsen Bergsøy Il

1.95

 
     
60- Meter Jenter Rekrutt    
1. Siri Bjørdalsbakke Mo Ørsta

11.42

vind -2,2

2. Janne Birte Mork Strand Il Hødd

11.72

vind -2,2

3. Maren Moldskred Il Hødd

11.78

vind -2,2

4. Eirin Nedreberd Bergsøy Il

11.82

vind -2,2

5. Astri Louise Nevstad Dimna Il

11.89

vind -2,4

6. Renate Grimstad Dimna Il

12.57

vind -2,4

7. Miriam Kvalsvik Bergsøy Il

13.04

vind -2,2

8. Natalie Rogne Bergsøy Il

13.37

vind -2,2

9. Christina Frøystad Bergsøy Il

14.01

vind -2,2

10. Mathea Paulsen Bergsøy Il

14.70

vind -2,4

11.Marita Bergseth Vågeskar

16.02

vind -2,4

     
     
Konkurranseklasser:    
     
60-meter Jenter 11    
1. Kristin Bøkestad Vartdal TIL

9.88

vind -2,9

2. Malin Sanne Il Hødd

10.18

vind -2,9

3. Camilla Anett Solheim Il Hødd

10.35

vind -2,9

4. Kamilla Sporsheim Dimna IL

10,56

vind -2,9

5. Ingri Fiskarstrand Fiskarstrand Il

10.63

vind -2,9

6.Eline G. Knotten Dimna Il

11,23

vind -2,9

7.Janita Sæther Heimland Dimna Il

11.55

vind -2,9

     
60-meter Jenter 12    
1. Ida Marlen Kjøde Hareid Il

9.22

vind -2,3

2. Kamilla Sandvik Volle Vartdal Il

9.32

vind -1,5

3. Heidi Folkestad Ålesund FIK

9.49

vind -2,5

4. Kine Hoem Ålesund FIK

9.52

vind -1,8

5. Kristine Opsal Marøy, Ørsta Il

9.66

vind -2,5

6. Charlotte Roth Vartdal Il

9.83

vind -2,5

7. Sigrid Roth Vartdal Il

10.04

vind -2,3

8. Edel Marie Erdal Vartdal Il

10.22

vind -1,8

9. Brita Sandal Vartdal Il

10.27

vind -2,3

10.Marita Gjerde Dimna Il

10.45

vind -2,3

11.Lene Blomvik Ørsta Il

10.68

vind -1,8

12.Christina Grimstad Dimna Il

10.80

vind -2,5

13.Marthe Nes Nerkid Dimna Il

12.46

vind -2,5

     
60-meter Jenter 13

vind -2,7

 
1. Ida Kristine Myarold Ørsta Il

9.04

 
2. Lena Omenås Ålesund FIK

9.28

 
3. Christina Solvåg Dimna Il

9.96

 
4. Wenche Sæther Il Hødd

10.07

 
     
60-meter Jenter 14

vind -2,7

 
1. Stine Fjørtoft Il Hødd

9.07

 
     
60-meter Gutar 11    
1. Karl B. Bendixen Fiskarstrand Il.

9.97

vind -2,1

2. Vegar Fjørtoft Il Hødd

9.99

vind -2,1

3. Gaute Indresøvde Larsnes Il

10.23

vind -2,1

4. Preben Osmundvåg Fiskarstrand Il

10.41

vind -2,1

5. Johnny Kragset Larsnes Il

10.78

vind -2,1

6. Marius Slettebakk Hareid Il

10.87

vind -2,1

7. Robert Sylte Åheim IL

10.90

vind -2,1

     
60-meter Gutar 12    
1. Magnus Giske Snipsøyr Hareid Il

9.44

vind -2,1

2. Vegard Ulstein Hareid Il

9.98

vind -2,1

3. Jan Arne Leikanger Hareid Il

10.15

vind -2,1

4. Kristian Bringsvar Larsnes Il

10.25

vind -2,1

5. Daniel Hasund Hareid Il

10.37

vind -2,1

     
60-meter Gutar 13

vind -1,9

 
1. Oddbjørn Molvik Larsnes Il

8.59

 
2. Aleksander Mork Strand Il Hødd

8.95

 
3. Jørund Sæter Birkeland Ørsta Il

9.22

 
4. Rolf Arild Topphol Hareid Il

9.53

 
     
60-meter Gutar 14

vind -2,7

 
1. Morten Hide Fiskarstrand Il

8.45

 
2.Erlend B Bendixen Fiskarstrand

8.70

 
3. Even Bjerkhagen Standal Ørsta Il

9.06

 
4. Roy Sindre Norangshol Ørsta Il

9.24

 
     
100-meter Jenter 15    
1. Ingvild Selvåg Dimna Il

14.26

vind -2,1

     
100-Meter Jenter 17    
Lovise Oterlei Bergsøy Il

14.59

vind -2,1

     
100 m gutar 15 år

vind -2,6

 
1. Audun Havnen, Bergsøy IL

12.91

 
2. Ruben Kvalsvik, Bergsøy IL

13.86

 
3. Øyvind Aahjem, Åheim IL

14.00

 
4. Øyvind Gundersen, Bergsøy IL

15.08

 
     
100-meter Gutar 17    
Jon Kennet Longva Hareid Il

13.26

vind -3,3

     
100 meter Menn senior    
1. Lars Petter Rekkedal, Ørsta IL

14.62

vind -3,3

     
800 m jenter 11 år    
1. Kamilla Sporsheim, Dimna IL

3.10.84

 
     
800 m jenter 12 år    
1.Heidi Folkestad, Ålesund FIK

2.54.37

 
2. Karoline Opsal Marøy, Ørsta IL

3.06.93

 
     
800 m jenter 13 år    
1. Sara Lande Rise, Hareid IL

2.40.30

 
2. Silje Fjørtoft, Ørsta IL

2.47.47

 
3. Karianne Sætre, Vartdal T & IF

2.59.30

 
     
800 m jenter 14 år    
1. Pauline Rise, Fiskerstrand IL

2.38.81

 
2. Kristine Helland, Ålesund FIK

2.53.40

 
     
800 m jenter 17 år    
1. Synnøve Kalleklev, Ålesund FIK

2.39.79

 
     
800 m gutar 11 år    
1. Martin Ingjerd, IL Hødd

2.59.67

 
2. Marius Slettebakk, Hareid IL

3.05.99

 
     
800 m gutar 12 år    
1. Walter Molt Rise, Hareid IL

2.53.98

 
2. Vegard Ulstein, Hareid IL

3.01.42

 
     
800 m gutar 13 år    
1. Arve Nedreberg, Bergsøy IL

2.31.49

 
2. Henrik Bolstad Banne, Hareid IL

2.31.83

 
3. Oddbjørn Molvik, Larsnes IL

2.33.89

 
     
800 m gutar 14 år    
1. Roy Sindre Norangshol, Ørsta IL

2.44.03

 
     
800 m gutar 15 år    
1. Audun Havnen, Bergsøy IL

2.21.26

 
2. Øyvind Aahjem, Åheim IL

2.23.61

 
     
Kule Jenter 11

2 kg

 
1. Malin Sanne

5,20m

 
2. Eline G. Knotten Dimna Il

5,00m

 
3. Camilla Anett Solheim

4,35m

 
     
Kule jenter 12 år

2 kg

 
1. Kine Hoem, Ålesund FIK

7.34

 
2. Heide Folkestad, Ålesund FIK

7.24

 
3. Mirjam Knutsen, Dimna IL

7.23

 
4. Kristianne Opsal Marøy, Ørsta IL

6.06

 
5. Marita Gjerde, Dimna IL

5.75

 
6 Christina Grimstad, Dimna IL

5.56

 
     
Kule jenter 13 år

3 kg

 
1. Lene Omenås, Ålesund IL

7.16

 
2. Tone Bjørdalsbakke Mo, Ørsta IL

6.97

 
3. Ida Kristine Myrvold, Ørsta IL

6.66

 
4. Christina Solvåg, Dimna IL

5.67

 
5. Wenche Sæther, IL Hødd

4.91

 
     
Kule jenter 14 år

3 kg

 
1. Stine Fjørtoft, IL Hødd

9.18

 
2. Pauline Rise, Fiskerstrand IL

5.92

 
     
Kule jenter 15 år    
1. Silje Kristin Nilsen, Ørsta IL

8.20

 
     
Kule gutar 11år

2 kg

 
1. Vegar Fjørtoft IL Hødd

8.98

 
2. Robert Sylte , Åheim IL

7.51

 
3. Preben Osmundsvåg, Firskerstrand IL

6.36

 
     
Kule Gutar 12

2 kg

 
1.Magnus Giske Snipsøyr, Hareid Il

8.46m

 
2.Magnus Oplenskedal Il Hødd

7,76m

 
3.Ole Ottar Høgstavoll Larsnes Il

7,30m

 
     
Kule guter 13 år

3 kg

 
1. Oddbjørn Molvik, Larsnes IL

9.12

 
2. Arve Nedreberg, Bergsøy IL

8.96

 
3. Aleksander Mork Strand, Hødd IL

8.63

 
4. Jørund Sæten Birkeland, Ørsta IL

7.84

 
5. Daniel Strand, IL Hødd

6.76

 
     
Kule gutar 14 år

3 kg

 
1. Morten Hide, Fiskerstrand IL

12.17

 
2. Erlend B. Bendixen, Fiskerstrand IL

10.45

 
3. Even Bjerkhagen Standal, Ørsta IL

7.90

 
     
Kule gutar 15 år

4 kg

 
1. Terje slagnes, Åheim IL

10.29

 
2. Øyvind Aahjem, Åheim IL

7.29

 
I samråd med kretsrepresentanten bestemte juryen at alle lengdehoppa kunne godkjennast. Dei gjekk i motvind og sidevind som var langt under grensa.    
Lengde Jenter 11    ok
1. Kristin Bøkestad Vartal TIL

4.05

 
2. Ingri Fiskarstrand Fiskarstrand Il

3.40

 
3. Malin Sanne Il Hødd

3.28

 
4. Camilla Anett Solheim Il Hødd

3.25

 
5. Eline G. Knotten Dimna Il

3.20

 
6. Janita Sæther Heimland Dimna Il

2.85

 
     
Lengde jenter 12 år    ok
1. Kristianne Opsal Marøy, Ørsta IL

4.37

 
2. Ida Marlen Kjøde, Hareid IL

4.14

 
3. Kine Hoem Ålesund FIK

4.08

 
4. Kamilla Sandvik Volle Vartdal Il

3.92

 
5. Heidi Folkestad, Ålesund IL

3.69

 
6. Sigrid Roth, Vartdal T & IF

3.66

 
7. Eled Marie Erdal, Vartdal T & IF

3.57

 
8.Charlotte Roth, Vartdal T & IF

3.55

 
9. Lene Blomvik, Ørsta IL

3.53

 
10. Marita Gjerde, Dimna IL

3.38

 
11. Karoline Opsal Marøy, Ørsta IL

3.36

 
12. Brita Sandal, Vartdal T & IF

3.35

 
13. Christina Grimstad Dimna IL

3.16

 
14. Marthe Nes Nerlid, Dimna IL

2.31

 
     
Lengde jenter 13 år    ok
1. Lene Omenås, Ålesund FIK

4.44

 
2. Tone Bjørdalsbakke Mo, Ørsta IL

4.37

 
3. Ida Kristine Myrvold, Ørsta IL

4.20

 
4. Karianne Sætre, Vartdal T & IF

4.08

 
5. Wenche Sæther, IL Hødd

3.45

 
6. Christina Solvåg, Dimna IL

3.40

 
7. Silje Fjørtoft, Ørsta IL

3.34

 
     
Lengde Jenter 14    ok
1. Pauline Rise Fiskarstrand Il

3.99

 
2. Lisa Mari Nevstad Dimna Il

3.84

 
     
Lengde Jenter 15    ok
1. Ingvild Selvåg Dimna Il

4.72

 
     
Lengde Jenter 17    ok
1. Rita Arhaug Bergsøy Il

4.43

 
     
Lendge Gutar 11    ok
1. Preben Osmundvåg Fiskarstrand Il

4,11

 
2. Karl B. Bendixen Fiskarstrand Il

4,02

 
3. Vegar Fjørtoft Il Hødd

3,82

 
4. Gaute Indresøvde Larsnes Il

3,69

 
5. Johnny Kragset Larsnes Il

3,24

 
6. Martin Ingjerd Larsnes Il

3,2

 
     
Lengde gutar 12 år    ok
1. Kristian Bringsvor, Larsnes IL

3.93

 
2. Walter Molt Rise, Hareid IL

3.78

 
3. Jan Arne Leikanger, Hareid IL

3.75

 
4. Magnus Oplenskedal, IL Hødd

3.68

 
5. Daniel Hasund, Hareid IL

3.41

 
     
Lengde gutar 13 år    ok
1. Oddbjørn Molvik, Larsnes IL

4.65

 
2. Henrik Bolstad Banne, Hareid IL

4.33

 
3. Jørund Sæten Birkeland, Ørsta IL

4.11

 
4. Rolf Arild Topphol, Hareid IL

3.96

 
     
Lengde gutar 14 år    ok
1. Morten Hide, Fiskerstrand IL

5.36

 
2. Erlend B. Bendixen, Fiskerstrand IL

4.54

 
3. Even Bjerkhagen Standal, Ørsta IL

4.01

 
4. Roy Sindre Norangshol, Ørsta IL

4.00

 
     
Lengde Gutar 15    ok
1.Terje Slagnes Åheim Il

5.02

 
2. Øyvind Aahjem Åheim

4.80

 
     
Lengde Gutar 17    ok
1. Jon Kennet Longva Hareid Il

4.96

 
     
Høgde Jenter 11    
1. Kristin Bøkestad Vartdal TIL

1,30

 
2. Kamilla Sporsheim Dimna Il

1,05

 
2. Malin Sanne Il Hødd

1,05

 
4. Janita Sæther Heimland Dimna Il

1,00

 
     
Høgde Jenter 12    
1.Kamilla Sandvik Volle Vartdal TIL

1,23

 
2.Edel Marie Erdal Vartdal TIL

1,23

 
3.Karoline Opsal Marøy Ørsta Il

1,18

 
4.Lene Blomvik Ørsta Il

1,15

 
5.Brita Sandal Vartdal TIL

1,15

 
6.Sigrid Roth Vartdal TIL

1,15

 
7.Charlotte Roth Vartdal TIL

1,10

 
     
Høgde jenter 13 år    
1. Tone Bjørdalsbakke Mo, Ørsta IL

1.27

 
2. Sara Lande Rise, Hareid IL

1.24

 
3. Christina Solvåg, Dimna IL

1.21

 
     
Hødge Gutar 11    
1.Vegar Fjørtoft Il Hødd

1,24

 
     
Høgde Gutar 15 år    
1. Terje Slagnes, Åheim IL

1.68

 
2. Øyvind Aahjem, Åheim IL

1.35