Medaljeoversikt meisterskap

Karsten runda 50 gull under UM i 2015
Karsten runda 50 gull under UM i 2015

Etter at årets innandørsmeisterskap no er over så kan vi oppsummere Dimna IL sin medaljeoversikt.

Våre utøvarar har til no tatt 365 meisterskapsmedaljar. Av desse er 25 stafettmedaljar.

Fordelinga på gull, sølv og bronse er slik:

Gull 177
Sølv   96
Bronse       92

Heile 45 utøvarar har tatt meisterskapsmedaljar. Heile 37 av desse har tatt individuelle medaljar. 7 utøvarar har vore viktige brikker i stafettlaga som har tatt medaljar.

Dei som har tatt flest individuelle medaljar er:

Antall Namn
114 Karsten Warholm
27 Toralv Opsal
22 Reante Grimstad
19 Fride Møller Flatin
18 Henrik Overvåg

Klikk på Les meir så kan du sjå heile lista og ei oversikt over alle som har tatt meisterskapsmedaljar

Oversikt over antall individuelle medaljar våre utøvarar har tatt:

Antall Namn
114 Karsten Warholm
27 Toralv Opsal
22 Reante Grimstad
19 Fride Møller Flatin
18 Henrik Overvåg
14 Jonas Andre Ose
12 Hallbjørn Hasund Thorseth
10 Marthe Mjøen Berg
9 Johanne Rise Kvalen
8 Joakim Gustavsen
8 Tobias Skavnes Våge
7 Martin Haddal Sæther
7 Ådne Andersen
6 Caroline Amalie Sætre
5 Alice Ulla Berg
5 Isabella Chemmai Sundgot
5 Iver Moldskred
5 Sander Ringstad Kanestrøm
4 Anna Kleven
4 Kamilla Sporsheim
3 Astri-Louise Nevstad
3 Elin Skavnes Våge
3 Kornelia Roppen
3 Maria Ringstad
2 Anders Egge Brandal
2 Andre Sævik
2 Anette Lydersen
2 Kevin Wingsternes
2 Kristine Garshol
2 Nicolas Roppen Masters
1 August Oksavik
1 Henrikke Antonsen
1 Jan Ove Ertesvåg
1 Marie Teige Grov
1 Marit Eiken Fosse
1 Oline Rise Kvalen
1 Sarah Saunes Moldskred

Her er ei oversikt over alle frå Dimna IL som har tatt medalje:

  Namn Hovud øvelse År første medalje
1 Jan Ove Ertesvåg Høgde u/t 1981
2 Andre Sævik  100 m 1995
3 Kamilla Sporsheim Stav 2005
4 Astri-Louise Nevstad Kule 2005
5 Kristine Garshol Slegge 2006
6 Reante Grimstad Korthekk 2008
7 Martin Haddal Sæther 800 m 2008
8 Maria Ringstad Hinder 2008
9 Nils Kristian Pilskog 100 m 2008
10 Henrik Overvåg 100 m 2009
11 Anders Egge Brandal Spyd 2009
12 Markus Lervik Stafett 2009
13 Brage Dimmen Stafett 2009
14 Hallbjørn Hasund Thorseth Hekk 2010
15 Marthe Mjøen Berg Hekk 2010
16 Karsten Warholm Mangekamp 2011
17 Joakim Gustavsen 800 m 2012
18 Tobias Skavnes Våge Korthekk 2012
19 August Oksavik Kule 2012
20 Nicolas Roppen Masters 100 m 2012
21 Kristian Dragsund Mork Stafett 2012
22 Isabella Chemmai Sundgot Kappgang 2014
23 Sander Ringstad Kanestrøm Spyd 2014
24 Fride Møller Flatin Kappgang 2015
25 Onar Apelset Stafett 2015
26 Toralv Opsal Mangekamp 2016
27 Ådne Andersen Mellomdistanse 2016
28 Alice Ulla Berg 400 m 2016
29 Johanne Rise Kvalen Høgde 2016
30 Iver Moldskred Hopp 2017
31 Jonas Andre Ose Sprint 2017
32 Kevin Wingsternes Høgde 2017
33 Marit Eiken Fosse Stav 2017
34 Sture Måseide Stafett 2017
35 Anette Lydersen Slegge 2017
36 Anna Kleven Lengde 2017
37 Caroline Amalie Sætre Stafett 2018
38 Henrikke Antonsen Kappgang 2018
39 Oline Rise Kvalen Kappgang 2018
40 Elin Skavnes Våge Kule 2018
41 Kornelia Roppen Stafett 2018
42 Eivind Andreas T Grov Stafett 2018
43 Marie Teige Grov Kappgang 2019
44 Sarah Saunes Moldsrekd Stav 2019
45 Simon Holstad Grimstad Stafett 2019

um_2019_-_logo_-_farge.jpg
spbm_logo_farge.jpg
ulstein_logo_ny.jpg
tussa150.gif

 

kleven_liten.jpg

 

logo_jets_liten.jpg
westcoat_logo_liten.jpg

 

KJØP BILLETT HER:
kwi-bilde3.jpg
rent_idrettslag.jpg
annonse_grasrotandel_180x500.jpg
medlemsklubb_cmyk518.jpg

TERMINLISTE 
RESULTAT 
STATISTIKK
FRIIDRETTSKRETSEN
FRIIDRETT.NO 
LINKAR 
OM OSS

SISTE NYTT
ARKIV
BILDER
VIDEO
TRENING
TRIM
ARRANGEMENT
 

DIMNAREVYEN 
DIMNA GRENDAHUS
GAMLE SIDER
AKTIVITETSKALENDER
KJØP OG SAL 


 

DIMNA IDRETTSLAG

Dimna

6065 Ulsteinvik

E-post: post@dimna.no
(C) DIMNA IDRETSLAG - ALLE RETTIGHETER RESERVERT.  DESIGN OG NETTLØYSING - OSBERGET CMS